首頁 > TDK代理商 > SPM7054VT-680M-D
影像僅供參考,以產品規格為準
SPM7054VT-680M-D
型號描述:
68 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.1 A 222mOhm Nonstandard
FIXED IND 68UH 2.1A 222 MOHM SMD
型號:
SPM7054VT-680M-D
品牌:
TDK
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
222mOhm
Current - Saturation (Isat)
3.1A
Material - Core
Metal Composite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
7054
Height - Seated (Max)
0.213" (5.40mm)
Inductance
68 µH
Current Rating (Amps)
2.1 A