首頁 > TDK代理商 > SPM5030VT-R33M-D
影像僅供參考,以產品規格為準
SPM5030VT-R33M-D
型號描述:
330 nH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 14.2 A 4.2mOhm Nonstandard
功率電感器 - SMD 0.33uH 20% 4.2mOhm 18.4A AEC-Q200
型號:
SPM5030VT-R33M-D
品牌:
TDK
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Metal Composite
Inductance
330 nH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
14.2 A
Current - Saturation (Isat)
18.4A
DC Resistance (DCR)
4.2mOhm
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
5030
Size / Dimension
0.209" L x 0.201" W (5.30mm x 5.10mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)