首頁 > TDK代理商 > SPM10054T-330M-HZR
影像僅供參考,以產品規格為準
SPM10054T-330M-HZR
型號描述:
33 μH Shielded Wirewound Inductor 3.9 A 82.2mOhm Max Nonstandard
功率電感器 - SMD 33uH 20% 5.3A 82.2Mohm
型號:
SPM10054T-330M-HZR
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Wirewound
Material - Core
Metal
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
3.9 A
Current - Saturation (Isat)
3.9A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
82.2mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.213" (5.40mm)