25LC640AT-I/SN
型號描述:
EEPROM Memory IC 64Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
IC EEPROM 64KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
型號:
25LC640AT-I/SN
品牌:
Microchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3300 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type
Surface Mount
Memory Size
64Kbit
Memory Type
Non-Volatile
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
Technology
EEPROM
Clock Frequency
10 MHz