25LC040AT-I/ST
型號描述:
EEPROM 4K 512X8 2.5V SER EE IND
型號:
25LC040AT-I/ST
原廠包裝量:
2500
Clock Frequency
10 MHz
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)