25LC040AT-I/SN
- 型號描述:
- EEPROM 4K 512X8 2.5V SER EE IND
- 型號:
- 25LC040AT-I/SN
- 原廠包裝量:
- 3300
- Clock Frequency
- 10 MHz
- Voltage - Supply
- 2.5V ~ 5.5V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)