25LC040T-I/SN
型號描述:
EEPROM 512x8 - 2.5V
型號:
25LC040T-I/SN
原廠包裝量:
3300
Clock Frequency
2 MHz
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)