NGE30I24-P1J
- 型號描述:
24V 30 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
+24V/1.25A; 20AWG/150CM
- 型號:
- NGE30I24-P1J
- 品牌:
- MEAN WELL USA Inc.
數量:
- Region Utilized
- International
- Form
- Wall Mount (Class II)
- Input Type
- Multi-Blade (Sold Separately)
- Voltage - Input
- 80 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 24V
- Current - Output (Max)
- 1.25A
- Power (Watts)
- 30 W
- No Load Power Consumption
- 75mW
- Polarization
- Positive Center
- Applications
- Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
- Efficiency
- Level VI
- Operating Temperature
- -30°C ~ 70°C
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Input Connector
- Size / Dimension
- 2.44" L x 1.18" W x 2.56" H (62.0mm x 30.0mm x 65.0mm)