首頁 > MEAN WELL代理商 > NGE12I15-P1J
影像僅供參考,以產品規格為準
NGE12I15-P1J
型號描述:
15V 12 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
壁裝式AC適配器 12W 15V 0.8A Interchangeable AC plug 2.1x5.5 DC plug
型號:
NGE12I15-P1J
品牌:
MEAN WELL
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
96
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
International
Form
Wall Mount (Class II)
Input Type
Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
15V
Current - Output (Max)
800mA
Power (Watts)
12 W
No Load Power Consumption
75mW
Polarization
Positive Center
Applications
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Efficiency
Level VI
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Cord Length
46.65" (1.19m)
Input Connector
Multi-Blade (Included)
Size / Dimension
2.17" L x 1.89" W x 1.10" H (55.0mm x 48.0mm x 28.0mm)