SL157R005
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 7 Ohms ±20% 5 A 0.630" (16.00mm)
ICL 7 OHM 20% 5A 16MM
- 型號:
- SL157R005
- 品牌:
- Vishay Ametherm
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Diameter
- 0.630" (16.00mm)
- Lead Spacing
- 0.307" (7.80mm)
- Approval Agency
- Current - Steady State Max
- 5 A
- Grade
- R @ 25°C
- 7 Ohms
- R @ Current
- 90 mOhms