SL1512102B
型號描述:
Inrush Current Limiter 120 Ohms ±25% 2 A 0.591" (15.00mm)
湧浪電流限制器 ICL 120R 25% 2A 15MM B
型號:
SL1512102B
品牌:
Vishay / Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:1 倍增量:1
R @ 25°C
120 Ohms
Tolerance
±25%
Current - Steady State Max
2 A
R @ Current
1.22 Ohms
Diameter
0.591" (15.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)