SL1547003B
型號描述:
Inrush Current Limiter 47 Ohms ±20% 3 A 0.630" (16.00mm)
湧浪電流限制器 ICL 47R 20% 3A 16MM B
型號:
SL1547003B
品牌:
Vishay / Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:1000 倍增量:200
R @ 25°C
47 Ohms
Tolerance
±20%
Current - Steady State Max
3 A
R @ Current
400 mOhms
Diameter
0.630" (16.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)