SL155R007
型號描述:
Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 7 A 0.630" (16.00mm)
ICL 5 OHM 20% 7A 16MM
型號:
SL155R007
品牌:
Vishay Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Diameter
0.630" (16.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)
Approval Agency
CSA
Current - Steady State Max
7 A
Grade
R @ 25°C
5 Ohms
R @ Current
90 mOhms