SL1525003
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 25 Ohms ±20% 3 A 0.630" (16.00mm)
ICL 25 OHM 20% 3A 16MM
- 型號:
- SL1525003
數量:
- R @ 25°C
- 25 Ohms
- Tolerance
- ±20%
- Current - Steady State Max
- 3 A
- R @ Current
- 300 mOhms
- Diameter
- 0.630" (16.00mm)
- Lead Spacing
- 0.307" (7.80mm)