SL1522102B
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 220 Ohms ±25% 2 A 0.630" (16.00mm)
ICL 220 OHM 25% 2A 16MM
- 型號:
- SL1522102B
- 品牌:
- Vishay Ametherm
數量:
- R @ 25°C
- 220 Ohms
- Tolerance
- ±25%
- Current - Steady State Max
- 2 A
- R @ Current
- 900 mOhms
- Diameter
- 0.630" (16.00mm)
- Lead Spacing
- 0.307" (7.80mm)