SL1512102B
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 120 Ohms ±25% 2 A 0.591" (15.00mm)
ICL 120 OHM 25% 2A 15MM
- 型號:
- SL1512102B
- 品牌:
- Vishay Ametherm
數量:
- R @ 25°C
- 120 Ohms
- Tolerance
- ±25%
- Current - Steady State Max
- 2 A
- R @ Current
- 1.22 Ohms
- Diameter
- 0.591" (15.00mm)
- Lead Spacing
- 0.307" (7.80mm)