SL1222101
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 220 Ohms ±20% 1 A 0.512" (13.00mm)
ICL 220 OHM 20% 1A 13MM
- 型號:
- SL1222101
- 品牌:
- Vishay Ametherm
數量:
- R @ 25°C
- 220 Ohms
- Tolerance
- ±20%
- Current - Steady State Max
- 1 A
- R @ Current
- 4.2 Ohms
- Diameter
- 0.512" (13.00mm)
- Lead Spacing
- 0.307" (7.80mm)