SL121000603
型號描述:
Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 6 A 0.512" (13.00mm)
ICL 10 OHM 20% 6A 13MM
型號:
SL121000603
品牌:
Vishay Ametherm
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Diameter
0.512" (13.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)
Approval Agency
CSA
Current - Steady State Max
6 A
Grade
R @ 25°C
10 Ohms
R @ Current
120 mOhms