NLCV32T-R68M-EFRD
- 型號描述:
680 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.9 A 54mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 680NH 1.9A 54 MOHM SMD
- 型號:
- NLCV32T-R68M-EFRD
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 680 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.9 A
- DC Resistance (DCR)
- 54mOhm Max
- Q @ Freq
- 10 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 180MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)