首頁 > TDK代理商 > NLCV32T-330K-PFD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLCV32T-330K-PFD
型號描述:
33 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 240 mA 1.43Ohm Max 1210 (3225 Metric)
RF電感器 - SMD SUGGESTED ALTERNATE NLCV32T-330K-EFD
型號:
NLCV32T-330K-PFD
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
33 µH
Tolerance
±10%
Current Rating (Amps)
240 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
1.43Ohm Max
Q @ Freq
15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant
17MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)