首頁 > TDK代理商 > NLCV32T-100K-PFRD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLCV32T-100K-PFRD
型號描述:
10 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 600 mA 504mOhm Max 1210 (3225 Metric)
RF電感器 - SMD SUGGESTED ALTERNATE NLCV32T-100K-EFRD
型號:
NLCV32T-100K-PFRD
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
504mOhm Max
Q @ Freq
20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant
30MHz
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Supplier Device Package
1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
10 µH
Current Rating (Amps)
600 mA