首頁 > TDK代理商 > NLCV32T-1R0M-PFR
影像僅供參考,以產品規格為準
NLCV32T-1R0M-PFR
型號描述:
1 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.7 A 66mOhm Max 1210 (3225 Metric)
RF電感器 - SMD SUGGESTED ALTERNATE NLCV32T-1R0M-EFR
型號:
NLCV32T-1R0M-PFR
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
66mOhm Max
Q @ Freq
15 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant
100MHz
Inductance Frequency - Test
7.96 MHz
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
1 µH
Current Rating (Amps)
1.7 A