首頁 > TDK代理商 > NLCV25T-1R0M-PFRD
影像僅供參考,以產品規格為準
NLCV25T-1R0M-PFRD
型號描述:
1 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1 A 168mOhm Max 1008 (2520 Metric)