NLCV32T-R22M-PFR
- 型號描述:
220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.4 A 32.4mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM
- 型號:
- NLCV32T-R22M-PFR
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 220 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2.4 A
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 32.4mOhm Max
- Q @ Freq
- 10 @ 25.2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 400MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 25.2 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)