NLCV32T-6R8M-EFRD
- 型號描述:
6.8 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 700 mA 348mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 6.8UH 700MA 348 MOHM
- 型號:
- NLCV32T-6R8M-EFRD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
- Inductance
- 6.8 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 700 mA
- DC Resistance (DCR)
- 348mOhm Max
- Q @ Freq
- 15 @ 7.96MHz
- Frequency - Self Resonant
- 38MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 7.96 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)