NLCV32T-4R7M-EFRD
- 型號描述:
4.7 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 900 mA 240mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 4.7UH 900MA 240 MOHM
- 型號:
- NLCV32T-4R7M-EFRD
- Inductance
- 4.7 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 900 mA
- DC Resistance (DCR)
- 240mOhm Max
- Q @ Freq
- 15 @ 7.96MHz
- Frequency - Self Resonant
- 46MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 7.96 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)