NLCV32T-4R7M-EF
- 型號描述:
4.7 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 620 mA 260mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 4.7UH 620MA 260 MOHM
- 型號:
- NLCV32T-4R7M-EF
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 260mOhm Max
- Q @ Freq
- 15 @ 7.96MHz
- Frequency - Self Resonant
- 46MHz
- Inductance Frequency - Test
- 7.96 MHz
- Supplier Device Package
- 1210
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 4.7 µH
- Current Rating (Amps)
- 620 mA