首頁 > TDK代理商 > NLCV32T-3R3M-EFR
影像僅供參考,以產品規格為準
NLCV32T-3R3M-EFR
型號描述:
3.3 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1 A 192mOhm Max 1210 (3225 Metric)
型號:
NLCV32T-3R3M-EFR
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
2000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
192mOhm Max
Q @ Freq
15 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant
54MHz
Inductance Frequency - Test
7.96 MHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
3.3 µH
Current Rating (Amps)
1 A