NLCV32T-150K-EF
- 型號描述:
15 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 370 mA 728mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 15UH 370MA 728 MOHM
- 型號:
- NLCV32T-150K-EF
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 15 µH
- Tolerance
- ±10%
- Current Rating (Amps)
- 370 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 728mOhm Max
- Q @ Freq
- 15 @ 2.52MHz
- Frequency - Self Resonant
- 26MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)