NLCV32T-100K-EFRD
- 型號描述:
10 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 600 mA 504mOhm Max 1210 (3225 Metric)
- 型號:
- NLCV32T-100K-EFRD
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 504mOhm Max
- Q @ Freq
- 20 @ 2.52MHz
- Frequency - Self Resonant
- 30MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 10 µH
- Current Rating (Amps)
- 600 mA