PM5433.622NLT
- 型號描述:
6.2 μH Shielded Inductor 23 A 6.5mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6.2UH 23A 6.5 MOHM SMD
- 型號:
- PM5433.622NLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 6.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 23 A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 6.5mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)