首頁 > J.W. Miller代理商 > PM5022-471K-RC
影像僅供參考,以產品規格為準
PM5022-471K-RC
型號描述:
功率電感器 - SMD Pwr Induct NonShield
型號:
PM5022-471K-RC
品牌:
J.W. Miller
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
820mOhm Max
Q @ Freq
15 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant
3MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
1.5A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.272" (6.90mm)
Inductance
470 µH
Current Rating (Amps)
800 mA