PM50RLB060
- 型號描述:
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 50 A Power Module
IGBT 模組 IPM MODULE L-SERIES
- 型號:
- PM50RLB060
- 品牌:
- Mitsubishi Electric
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Type
- IGBT
- Configuration
- 3 Phase
- Current
- 50 A
- Voltage
- 600 V
- Voltage - Isolation
- 2500VDC