首頁 > Pulse Electronics代理商 > PA4349.333ANLT
影像僅供參考,以產品規格為準
PA4349.333ANLT
型號描述:
33 μH Shielded Molded Inductor 16 A 15.4mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 16A 15.4 MOHM SMD
型號:
PA4349.333ANLT
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
16 A
Current - Saturation (Isat)
10.5A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
15.4mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
4MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.925" L x 0.866" W (23.50mm x 22.00mm)
Height - Seated (Max)
0.512" (13.00mm)