PA4342.683NLT
型號描述:
功率電感器 - SMD 68uH 2A 4mm 20% Low Prof
型號:
PA4342.683NLT
原廠包裝量:
500
起訂量:1 倍增量:1
Inductance
68 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2 A
Current - Saturation (Isat)
3A
DC Resistance (DCR)
240mOhm Max
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)