PA4346.102ANLT
- 型號描述:
1 μH Shielded Molded Inductor 27 A 1.9mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1UH 27A 1.9 MOHM SMD
- 型號:
- PA4346.102ANLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Inductance
- 1 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 27 A
- Current - Saturation (Isat)
- 34A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 1.9mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)