首頁 > Pulse Electronics代理商 > PA4346.102ANLT
影像僅供參考,以產品規格為準
PA4346.102ANLT
型號描述:
1 μH Shielded Molded Inductor 27 A 1.9mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1UH 27A 1.9 MOHM SMD
型號:
PA4346.102ANLT
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
1 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
27 A
Current - Saturation (Isat)
34A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.9mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Height - Seated (Max)
0.197" (5.00mm)