PA4342.223NLT
- 型號描述:
22 μH Shielded Molded Inductor 5 A 74mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
- 型號:
- PA4342.223NLT
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 7A
- DC Resistance (DCR)
- 74mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)