PA4340.101NLT
型號描述:
100 nH Shielded Molded Inductor 23 A 3mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 100NH 23A 3 MOHM SMD
型號:
PA4340.101NLT
品牌:
Pulse Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Inductance
100 nH
Tolerance
±30%
Current Rating (Amps)
23 A
Current - Saturation (Isat)
27A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
3mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)