PA4335.331NLT
- 型號描述:
330 nH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.7 A 28mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 330NH 3.7A 28 MOHM SMD
- 型號:
- PA4335.331NLT
- Inductance
- 330 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 3.7 A
- Current - Saturation (Isat)
- 5A
- DC Resistance (DCR)
- 28mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 104MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.106" L x 0.087" W (2.70mm x 2.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)