PA4334.332NLT
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.05 A 130mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 1.05A 130 MOHM
- 型號:
- PA4334.332NLT
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.05 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.05A
- DC Resistance (DCR)
- 130mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 46MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)