PA4334.273NLT
- 型號描述:
27 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 470 mA 1.131Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 27UH 470MA 1.131 OHM
- 型號:
- PA4334.273NLT
- Inductance
- 27 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 470 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 350mA
- DC Resistance (DCR)
- 1.131Ohm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 12MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)