PA4322.222NLT
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Wirewound Inductor 2.08 A 20mOhm Max Nonstandard, Corner Terminals
FIXED IND 2.2UH 2.08A 20 MOHM
- 型號:
- PA4322.222NLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2.08 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.76A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 20mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Package / Case
- Nonstandard, Corner Terminals
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.201" L x 0.201" W (5.10mm x 5.10mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)