OD8038-48LB-VXC
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 48VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 83.0 CFM (2.32m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
- 型號:
- OD8038-48LB-VXC
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 48VDC
- Size / Dimension
- Square - 80mm L x 80mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 4900 RPM
- Air Flow
- 83.0 CFM (2.32m³/min)
- Width
- 38.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 51.0dB
- Static Pressure
- 0.500 in H2O (124.5 Pa)
- Power (Watts)
- 7 W