首頁 > Orion Fans代理商 > OD8038-48LB-VXC
影像僅供參考,以產品規格為準
OD8038-48LB-VXC
型號描述:
Fan Tubeaxial 48VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 83.0 CFM (2.32m3/min) 2 Wire Leads
DC風扇 DC Vane Axial Fan, High Static Pressure, 80x80x38mm, 48VDC, 76CFM, Ball, Wire
型號:
OD8038-48LB-VXC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Auto Restart
Voltage - Rated
48VDC
Size / Dimension
Square - 80mm L x 80mm H
RPM
4900 RPM
Air Flow
83.0 CFM (2.32m³/min)
Width
38.00mm
Weight
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
cURus, TUV
Noise
51.0dB
Static Pressure
0.500 in H2O (124.5 Pa)
Power (Watts)
7 W