OD8032-24LB01A
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 80.5mm L x 80.5mm H Ball 40.0 CFM (1.12m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD8032-24LB01A
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 80.5mm L x 80.5mm H
- Width
- 32.00mm
- Air Flow
- 40.0 CFM (1.12m³/min)
- Static Pressure
- 0.200 in H2O (49.8 Pa)
- Features
- Speed Sensor (Tach)
- Noise
- 31.0dB
- RPM
- 3000 RPM
- Termination
- 3 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)