OD8025-24MB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 31.0 CFM (0.868m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD8025-24MB
數量:
- Packaging
- Box
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 80mm L x 80mm H
- RPM
- 2500 RPM
- Air Flow
- 31.0 CFM (0.868m³/min)
- Width
- 25.00mm
- Weight
- 0.191 lb (86.64 g)
- Operating Temperature
- -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Noise
- 28.0dB
- Static Pressure
- 0.100 in H2O (24.9 Pa)
- Power (Watts)
- 0.96 W