首頁 > Orion Fans代理商 > OD8025-12HB01A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD8025-12HB01A
型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 40.0 CFM (1.12m3/min) 3 Wire Leads
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
型號:
OD8025-12HB01A
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 80mm L x 80mm H
RPM
3100 RPM
Air Flow
40.0 CFM (1.12m³/min)
Width
25.00mm
Weight
0.191 lb (86.64 g)
Operating Temperature
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination
3 Wire Leads
Approval Agency
cURus, TUV
Noise
35.0dB
Static Pressure
0.150 in H2O (37.3 Pa)
Power (Watts)
1.8 W