OD8015-24HB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 30.0 CFM (0.840m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD8015-24HB
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 80mm L x 80mm H
- Width
- 15.00mm
- Air Flow
- 30.0 CFM (0.840m³/min)
- Static Pressure
- 0.110 in H2O (27.4 Pa)
- Noise
- 33.0dB
- RPM
- 3200 RPM
- Operating Temperature
- -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)