首頁 > ORION FANS代理商 > OD8032-24HBIP68
影像僅供參考,以產品規格為準
OD8032-24HBIP68
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 2 Wire Leads
型號:
OD8032-24HBIP68
品牌:
ORION FANS
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 80mm L x 80mm H
Width
32.00mm
Static Pressure
0.730 in H2O (181.8 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Features
Auto Restart
Noise
50.0dB
Power (Watts)
7.8 W
RPM
6000 RPM
Termination
2 Wire Leads
Ingress Protection
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)